Глава держави заслухав доповіді про стан енергосистеми й першочергові кроки щодо її зміцнення та подальшого захисту.

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Його єдиною темою була ситуація в енергосистемі після масованої атаки російських загарбників. Про це глава Української дердави повідомив у Telegram в п’ятницю, 22 березня.

"Усі доповіді присвячені ліквідації наслідків російського злочинного обстрілу. Харків та область, Запоріжжя, Дніпро, Хмельницький та область, Кривий Ріг, Сумщина, Полтавщина, Одещина, Вінниччина, Франківщина та всі постраждалі міста й громади", – написав президент.

Зеленський заслухав звіти про перебіг відновлювальних робіт, підключення будинків до світла, води й тепла. Забезпечення людей тимчасовим житлом та всією необхідною допомогою.

Голови правління Укренерго Володимир Кудрицький та Нафтогазу Олексій Чернишов доповіли про стан енергосистеми й першочергові кроки щодо її зміцнення та подальшого захисту.

У свою чергу головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський і командувач Повітряних сил Микола Олещук доповіли про роботу ППО за останні два дні.

"Ставка ухвалила кілька закритих рішень. Але по-справжньому захистити Україну може лише рішення наших партнерів надати достатню кількість сучасних систем ППО. Працюємо щодня й за цим напрямом", – резюмував Зеленський.