Російський чиновник під час візиту в КНДР запевнив, що Путін "приділяє увагу реалізації досягнутих з домовленостей" між двома країнами.
Секретар Ради безпеки РФ Сергій Шойгу зустрівся з лідером КНДР Кім Чен Ином та передав послання від голови правлячого режиму Росії Володимира Путіна. Про це повідомив російське провладне інформаційне агентство Интерфакс в п'ятницю, 21 березня.
"Він (Путін - ред.) приділяє найпильнішу увагу реалізації досягнутих з вами домовленостей", - запевнив Шойгу Кім Чен Ина.
Зустріч Шойгу з Кім Чен Ином у Пхеньяні тривала понад дві годин. Вони обговорювали питання безпеки, війну Росії проти Україні, відносини Москви та Вашингтона.
"Завершилися переговори, досить тривалі - понад дві години", - заявив Шойгу журналістам.
За його словами, вони "переглянули результати виконання тих рішень, які були прийняті за результатами двох візитів": Кім Чен Іна в РФ та Путіна в КНДР.
За його словами, серед інших питань вони обговорили так званий "початок діалогу" Росії з США, а також "багато інших питань, які так чи інакше стосуються питань безпеки у різних регіонах та на Корейському півострові, зокрема".