В НАТО задіяли інші канали для обміну інформацією, до яких Угорщина наразі не має доступу.

НАТО обмежило обмін розвідувальною інформацією з Угорщиною через сумніви в лояльності угорського керівництва до Альянсу. Про це в четвер, 13 червня, повідомляє VSquare із посиланням на офіційного представника НАТО в Брюсселі.

Джерело видання пояснило, що це означає, що Угорщина отримує менше інформації від своїх союзників як на двосторонньому рівні, так і через центральні канали НАТО.

 

"Члени Альянсу діляться менш чутливою розвідувальною інформацією через центральні канали НАТО, знаючи, що Угорщина також є серед одержувачів", - зазначив співрозмовник журналістів.

 

Він пояснив, що в НАТО нині діють інші канали для обміну інформацією, до яких Угорщина не має доступу, ідеться в матеріалі.

"Навіть якщо ми довіряємо їхнім старшим офіцерам розвідки, інформація, якою ми ділимося, може опинитись у звітах, які кладуть на стіл прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана. Наша проблема полягає в політичному керівництві країни", - зазначив колишній заступник голови цивільної розвідувальної служби однієї з країн ЄС.

VSquare вказує, що цього тижня генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг відвідав Угорщину через занепокоєння стосовно прокремлівської позиції країни та її потенційного впливу на єдність НАТО.