Серед підозрюваних - утриманець виправної установи на території Вінницької області і шестеро його спільників, які перебували на волі.

Чернівецькі поліцейські затримали членів міжрегіональної злочинної організації, які організували канал розповсюдження амфетаміну на території кількох областей. Про це повідомила пресслужба національної поліції України.

Повідомляється, що серед підозрюваних - утриманець виправної установи на території Вінницької області і шестеро його спільників, які перебували на волі.

Встановлено, що 39-річний засуджений керував злочинною організацією, яка незаконно виготовляла і розповсюджувала психотропні речовини. Збут наркотиків був налагоджений у Києві, Житомирі, Чернівцях і Чернівецькій області.

За певною територією був закріплений окремий учасник групи. Заборонені речовини пересилалися за допомогою поштових сервісів, а місцеві наркодилери розфасовували і збували товар серед клієнтів.

"Для ведення звітності керівник чернівецької ланки злочинної групи залучив до протиправної діяльності свою співмешканку. Вона відповідала за «бухгалтерію» угруповання та проводила грошові розрахунки з фігурантами", - повідомляють у поліції.

 

 

Під час обшуків вилучено предмети для виготовлення і фасування амфетаміну, 250 тис. грн, мобільні телефони, ноутбуки, банківські картки і чорнові записи.

Шістьох підозрюваних затримано, встановлюються інші особи, які можуть бути причетні до наркоугруповання.