Ще до початку повномасштабного вторгнення РФ Дмитро Василець переїхав до Москви, де публічно підтримав агресивну війну проти України.

СБУ повідомила про підозру екскерівникові прокремлівської партії, який закликав до знищення України. Йдеться про проросійського блогера Дмитра Васильця, який очолював заборонену партію Держава. Про це в п'ятницю, 16 лютого, повідомила пресслужба СБУ.

Повідомляється, що іще до початку повномасштабного вторгнення РФ він переїхав до Москви, де публічно підтримав агресивну війну проти України.

"Для поширення ворожої пропаганди Василець задіяв власні канали на відеохостингу Ютуб та в месенджері Телеграм із загальною аудиторією понад пів мільйона користувачів. На цих ресурсах фігурант вихваляв режим Путіна, виправдовував повномасштабне вторгнення РФ і закликав до знищення нашої держави", - йдеться в повідомленні.

Крім того, Василець часто виступав на підтримку кремля під час масових пропагандистських заходів, а в ефірах центральних російських телеканалів особисто закликав до захоплення Росією державної влади і всієї території України.

Васильцю заочно повідомили про підозру в публічних закликах до насильницького захоплення державної влади в Україні, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій.

"Оскільки зловмисник переховується від правосуддя на території Росії, тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності за злочини проти нашої держави", - повідомили в СБУ.