Серед об’єктів, координати яких для ударів передавала жінка росіянам, - укріпрайони Сил оборони, фортифікаційні споруди і стратегічно важливі локації залізничного сполучення.

СБУ затримала російську коригувальницю, яка готувала ворожі удари по дев’яти об’єктах Одещини. Про це повідомила пресслужба СБУ.

Повідомляється, що серед об’єктів, координати яких для ударів передавала жінка росіянам, - укріпрайони Сил оборони, фортифікаційні споруди і стратегічно важливі локації залізничного сполучення.

Крім того, коригувальниця намагалася відстежити напрямки польотів бойової авіації ЗСУ.

"Служба безпеки викрила фігурантку ще на початковому етапі її розвідувально-підривної діяльності та поінформувала командування українських військ про можливі загрози повітряних атак РФ. У результаті були вжиті заходи для убезпечення Сил оборони за вказаними локаціями. Саму ж коригувальницю співробітники СБУ затримали на спробі передачі нових розвідданих окупантам. Тим самим українська спецслужба запобігла здійсненню серії повітряних ударів ворога по "підготовлених" цілях на території регіону", - йдеться у повідомленні СБУ.

Повідомляється, що російською інформаторкою виявилась жителька Чорноморська, яка на початку повномасштабного вторгнення РФ підтримала окупантів і писала про це у заборонених в Україні соцмережах.

 

 

"Таким чином вона потрапила у поле зору ворожих спецслужб, які згодом дистанційно залучили її до співпраці на користь країни-агресора.Для отримання розвідданих зловмисниця регулярно їздила маршрутним таксі по території регіону та фіксувала місця базування і переміщення українських захисників. Отримані відомості вона надсилала окупантам у вигляді текстових і голосових повідомлень та скриншотів електронних карт, на яких позначала українські об’єкти", - пише пресслужба СБУ.

Російську агентку взято під варту, їй загрожує до 12 років тюрми.