За одержані "прибутки" посадовець купив нерухомість та три авто преміумкласу, у тому числі марки LEXUS та BMW, які зареєстрував на дружину.

СБУ викрила начальника Головного управління капітальних вкладень Міноборони, який протягом 2022-2023 років незаконно збагатився на майже 14 млн грн. Про це у п’ятницю, 23 лютого, повідомила пресслужба відомства.

Зазначається, що чиновника викрили у корупції за особистого сприяння Міністра оборони.

За даними слідства, під час двох років повномасштабної війни фігурант незаконно збагатився на майже 14 млн грн. Надалі за ці гроші він придбав дві квартири у новобудовах, гараж та паркомісце у Києві.

Крім того, за одержані "прибутки" посадовець купив три авто преміумкласу, у тому числі марки LEXUS та BMW.

Щоб приховати придбані активи, чиновник "переписав" їх на свою цивільну дружину. При цьому фігурант оформив на себе довіреність щодо управління цим майном.

Також у ході розслідування встановлено факт приховування від декларування понад 3 млн гривень, а ще 3,5 млн грн чиновник зберігав у своєї цивільної дружини.

На підставі матеріалів військової контррозвідки СБУ посадовцю Міноборони повідомлено про підозру у незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації.

Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину.

Зловмиснику загрожує до 10 років тюрми.