Міжнародний Фонд сприяння Україні сприятиме закупівлі, виготовленню та постачанню боєприпасів.

Високий представник ЄС Жозеп Боррель заявив, що очікує "сміливих рішення" щодо військової допомоги Україні від спільної зустрічі міністрів закордонних справ і оборони країн Європейського союзу, що відбудеться 22 квітня. Про це у четвер, 11 квітня, він написав у Twitter (X) на своїй сторінці. 

"Одними словами Путіна не зупинити. Ми повинні надати більше військової підтримки. Сьогодні я написав міністрам закордонних справ і оборони ЄС перед засіданням Ради закордонних справ 22 квітня. Ми повинні прискорити та розширити військову підтримку України", - написав Боррель.

Він зазначив, що Росія знову завдала ударів по цивільному населенню та критичній інфраструктурі України та наголосив, що ЄС має надати Україні системи протиповітряної оборони для перехоплення російських ракет, аби захистити міста та критичну інфраструктуру.

"Україні потрібні ракетні батареї "земля-повітря". Ми вже багато робимо. 31 мільярд євро на військову допомогу Україні, і ми підтримуємо нашу оборонну промисловість для збільшення виробництва ракет і боєприпасів у Європі", - зазначив Боррель.

Високий представник пообіцяв, що ЄС зробить ще більше для підтримки України.

"Ми повинні посилити українську оборонну промисловість. Фонд сприяння Україні сприятиме закупівлі, виготовленню та постачанню боєприпасів. Я очікую сміливих рішень на спільній зустрічі міністрів закордонних справ і оборони ЄС 22 квітня з Дмитром Кулебою та Рустемом Умеровим. ЄС підтримає Україну всіма силами", - додав глава дипломатії ЄС.