Інструмент Circle to Search буде доступним на деяких преміальних смартфонах з 31 січня, а функція мультипошук доступна вже усім.

Компанія Google запустила два нові інструменти пошуку з використанням штучного інтелекту - Circle to Search та мультипошук. Про це йдеться у блозі компанії.

Зазначається, що нововведення зробить пошук більш природним та інтуїтивно зрозумілим.

Так, користувачі деяких смартфонів Android зможуть обводити або виділяти елементи, які з'являються на екрані, щоб запитати Google про них за допомогою функції Circle to Search.

Її запустять 31 січня одразу по всьому світу, але тільки на деяких преміальних смартфонах Android починаючи з Pixel 8, Pixel 8 Pro і нової серії Samsung Galaxy S24.

Крім того, вже з'явилася функція мультипошук -  користувачі зможуть навести камеру (або завантажити фотографію чи скриншот) і одразу поставити запитання через Google.

Наприклад, людина бачить незнайому їй настільну гру та запитує Google, як у неї грати - і отримує огляд на основі даних штучного інтелекту, який об'єднає найрелевантнішу інформацію з усього інтернету.

У Google впевнені, що це дасть можливість ставити складніші запитання або уточнити нюанси про те, що користувач бачить, а також швидко знаходити й розуміти ключову інформацію.