Очільник Кремля вкотре повторив свою версію історії, згідно з якою, українців, як народ, начебто вигадали австрійці з поляками, а українські землі, принаймні до Дніпра, "належать Росії".

Російський диктатор володимир путін в інтерв’ю американському журналісту Такеру Карлсону заявив, що українці нібито відчувають себе росіянами, а те, що в Україні відбувається – елемент громадянської війни.

"Захід вважає, що бойові дії в Україні назавжди розтягли одну частину російського народу від іншої, але возз'єднання відбудеться", - заявив путін.

Він також вкотре переповів свою версію історії, за якою українців, як народ, начебто вигадали австрійці з поляками, а українські землі, принаймні до Дніпра, "належать Росії".

За його словами, після розвалу СРСР Україна "потягла із собою" все, що отримала "з панського плеча" Росії.

Також путін заявив, що нібито хоче "домогтися вирішення ситуації в Україні шляхом переговорів". Але до цього неготовий президент України Володимир Зеленський, який на законодавчому рівні заборонив такі переговори.

Також російський диктатор визнав, що поки не досяг цілей війни в Україні, а саме - "денацифікації", яка, в його трактуванні, означає "заборону усіляких неонацистських рухів".

Серед іншого путін заявив, що міжнародне право має бути відкориговане, тому що баланс сил у світі змінився. Також він запевнив, що у Росії начебто немає територіальних претензій до Польщі, Латвії чи будь-кого ще.