Президент повідомив про призначення спеціального уповноваженого з міжнародних безпекових гарантій для України.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський і міністр оборони Рустем Умєров обʼїхали сьогодні всі гарячі точки фронту і доповіли президентові про ситуацію. Про це у вівторок, 13 лютого, президент України Володимир Зеленський повідомив у вечірньому відеозверненні.

"Перше - фронт, і зокрема Авдіївка, Купʼянськ, Лиман. Максимум уваги, максимум підтримки. Головком Сирський, міністр оборони Умєров зараз на місцях, саме там, на фронті, увесь день. Обʼїхали сьогодні всі гарячі точки фронту. Доповіли щодо ситуації. Розв'язують наявні проблеми - комплектація підрозділів, зміцнення, управління. Буде посилення дронами, РЕБ, командні позиції будуть теж зміцнені. Пізніше буде докладна доповідь", - сказав Зеленський на початкку звернення.

Далі йшлося про стратегічно важливе голосування в сенаті США за пакет подальшої підтримки України. Наступний крок - голосування Палати представників.

Зеленський вів мову й про перезавантаження інституцій  України, цього разу - сил дипломатії.

"Генерал-лейтенант Євген Мойсюк призначений спеціальним уповноваженим і буде займатися реалізацією міжнародних безпекових гарантій для України та розвитком Сил оборони. Ми створюємо для України принципово нову систему безпекових відносин із провідними державами світу, і кожен елемент таких відносин має бути повністю реалізований", - зазначив президент.