Президент проведе у Давосі двосторонні зустрічі з представниками ЄС і НАТО, а також переговори із лідерами держав та великих бізнесів, щоб посилити оборонну та економічну стійкість України.

Президент України Володимир Зеленський прибув до Швейцарії з робочим візитом. Про це він повідомив у Telegram в понеділок, 15 січня.

"Зустрінуся з лідерами країни та візьму участь у Давоському форумі. У Берні проведу переговори з головами обох палат парламенту, керівниками партій і фракцій, пані президенткою Віолою Амхерд". – написав глава української держави.

Зеленський планує подякувати владі Швейцарії за її принципову підтримку суверенітету й територіальної цілісності України. Він вірить, що участь Швейцарії у Формулі миру та її досвід допоможуть наблизити справедливий мир на основі бачення України.

Окрім того, Зеленський проведе у Давосі важливі двосторонні зустрічі з представниками ЄС і НАТО, щоб підтримати динаміку євроатлантичної інтеграції України. Також заплановані переговори із лідерами держав та великих бізнесів, щоб посилити оборонну та економічну стійкість нашої країни.

"Також говоритиму про повернення викрадених дітей, санкції та пошук механізмів для використання заморожених російських активів, співпрацю щодо гуманітарного розмінування, фінансової підтримки та відбудови України", – додав президент.