Тільки за минулу ніч під час чергового нальоту Шахедів вдалося знищити 18 дронів. Більшість зі знищених - результат саме мобільних вогневих груп.

У вечірньому відеозверненні до народу України в понеділок, 4 грудня, президент України Володимир Зеленський відзначив роботу мобільних вогневих груп, подякував усім бійцям Повітряних Сил і повідомив про важливий результат для України на міжнародному рівні.

"Тільки за минулу ніч під час чергового нальоту Шахедів вдалося знищити 18 дронів. Більшість. Більшість зі знищених – результат саме мобільних вогневих груп. Так і має бути. Я дякую всім, хто тренує воїнів таких груп і хто працює для забезпечення їх усім необхідним", - сказав Зеленський.

Президент зазначив, що минулої ночі мобільні вогневі групи відмінно спрацювали в Миколаївській, Херсонській, Івано-Франківській та Кіровоградській областях.

Я вдячний вам особисто, хлопці, та всім іншим, хто щодня й щоночі на чергуванні в різних наших регіонах. Також відзначу воїнів Повітряних сил: наших льотчиків, інженерів, зенітників та підрозділи ППО Сухопутних військ. Ваша уважність, воїни, і влучність - це стійкість усієї нашої держави та наших міст, - додав Зеленський.

Президент також повідомим про міжнародні події, пов'язані з Україною.

"Сьогодні є важливий результат для України на міжнародному рівні. Зокрема, у Міжнародній морській організації, яка минулого тижня прибрала Росію з керівних органів. Сьогодні Асамблея Міжнародної морської організації ухвалила резолюцію на підтримку наших зусиль у Чорному морі – українського успіху з відновлення судноплавства та роботу нового «зернового коридору». До речі, цей експортний коридор уже дав результат – понад 7 мільйонів тонн вантажів. Це дуже вагомо. Це наша економіка, і не лише робота портів та аграріїв, але й багатьох інших та суміжних галузей. Мільйони робочих місць в Україні залежать від експорту, який здатна забезпечити наша держава. І я дякую всім у світі, хто допомагає із цим Україні. Зокрема, тепер Міжнародна морська організація буде підтримувати наші зусилля, є і відповідне рішення - оцінити, якої технічної допомоги ми потребуємо для нормальної роботи морського коридору», - йдеться у зверненні президента.