Рішення РФ вийти з зернової ініціативи "завдає шкоди суспільствам, вразливим до відсутності продовольчої безпеки в усьому світі".

У Вашингтоні вітають зусилля Туреччини щодо відновлення зернової ініціативи попри те, що перемовини з очільником Кремля не дали результатів. Про це у понеділок, 4 вересня, заявили в Держдепі Сполучених Штатів Америки після зустрічі президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана та російського президента Володимира Путіна щодо зернової угоди, інформує CNN.

"Ми вітаємо зусилля Туреччини та інших країн, спрямовані на те, щоб переконати Росію повернутися до угоди. Ми взаємодіємо з Організацією Об'єднаних Націй і з Туреччиною, які доклали багато зусиль, щоб зробити Чорноморську зернову ініціативу можливою і дієвою", - зазначив представник Держдепу.

У відомстві подякували Туреччині за "її важливі дипломатичні та оперативні зусилля", спрямовані на досягнення нової угоди.

Крім того, у Державному департаменті США додали, що рішення РФ вийти з зернової ініціативи "завдає шкоди суспільствам, вразливим до відсутності продовольчої безпеки в усьому світі".