На кордоні зі Словаччиною на напрямку пункту пропуску Ужгород - Вишнє Нємецьке у чергах перебуває близько 600 вантажівок.


Станом на ранок п’ятниці, 1 грудня, на українсько-польському кордоні у чергах на в’їзд в Україну перебуває близько 2100 вантажних транспортних засобів. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

 

Блокування чотирьох напрямків продовжується. На всіх цих чотирьох пунктах пропуску на українсько-польському кордоні у бік України у чергах перебуває десь 2100 вантажних транспортних засобів, найбільше - навпроти пунктів пропуску Шегині та Рава-Руська.

 

Відповідаючи на питання про черги на в’їзд до Польщі, Демченко зазначив, що йдеться про тисячі транспортних засобів, які очікують на можливість перетнути кордон у напрямку Польщі. Найбільш інтенсивний рух відбувається на напрямку пункту пропуску Краківець.

На кордоні зі Словаччиною на напрямку пункту пропуску Ужгород - Вишнє Нємецьке у чергах перебуває близько 600 вантажівок. А на кордоні з Угорщиною навпроти пункту пропуску Тиса є до 1000 вантажних транспортних засобів, які очікують можливості перетину кордону у бік України.

 

За словами Демченка, прикордонники мають інформацію від словацьких колег про те, що у п’ятницю о 15:00 за європейським часом (16:00 за київський - ред.) розпочнеться блокування руху для вантажівок саме на напрямку пункту пропуску Ужгород - Вишнє Нємецьке.