Спецслужби РФ витрачають колосальні кошти для того, щоб здійснювати вплив на західну аудиторію. Це говорить про те, що для них ця аудиторія важлива, зазначив Андрій Юсов.

Інтерв'ю президента РФ володимира путіна американському журналісту Такеру Карлсону не могло не бути російською спецоперацією. Про це сказав представника Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону в п’ятницю, 9 лютого.

"Це не могло не бути спецоперацією. Безумовно, це засіб впливу, це інформаційно-психологічна спецоперація. Так, російська спецоперація. Тому що цільова аудиторія цього інтерв'ю – це вільний світ, західний світ. Ці наративи брехливі і пропаганда мали б у чомусь переконати вільний демократичний світ", – заявив він.

Юсов назвав путіна "геополітичним божевільним", який "розповідає про якісь нісенітниці про міжнародне право, історію, вирішує, які нації існувати чи не існувати, меми про австрійський генштаб".

"Використали вони цю ІПСО так собі. Але сам факт, що російські спецслужби витрачають колосальні кошти для того, щоб здійснювати вплив на західну аудиторію, говорить про те, що для них ця аудиторія важлива. Вони розуміють, що саме можливість впливати на демократичний світ для них є критично важливою", – підкреслив представник ГУР.