Адвокати просили звільнити Ігоря Коломойського з-під варти у зв'язку з незадовільним станом його здоров'я і озвучили діагнози.

Київський апеляційний суд відхилив прохання про зміну запобіжного заходу бізнесмену Ігорю Коломойському на домашній арешт. Відповідне рішення оголосив головуючий колегії суддів Віктор Глиняний у понеділок, 25 вересня.

"Клопотання захисників залишити без задоволення. Ухвалу Шевченківського райсуду столиці про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави розміром 509 млн 900 тисяч гривень залишити без змін. Відмовити у клопотаннях про взяття на поруки", – сказав суддя.

Під час засідання адвокати заявляли, що не було надано достатніх доказів причетності Ігоря Коломойського до шахрайства. Також захист стверджував, що у ході слідства неодноразово змінювалась правова кваліфікація вчинення злочину, а слідчий суддя Шевченківського суду начебто не володів достатньою інформацією про кримінальну справу, яку інкримінують бізнесмену.

Також адвокати просили звільнити Коломойського з-під варти у зв'язку з незадовільним станом його здоров'я. Були озвучені такі діагнози: цукровий діабет, холецистит, цироз печінки і панкреатит.

У свою чергу Коломойський під час свого виступу у суді запевнив, що не збирається переховуватися від слідства, а відносно висунутих звинувачень сказав, що це "питання чисто бухгалтерське, експертне".

З клопотанням взяти на поруки бізнесмена у суді виступили головний рабин Дніпропетровської області Шмуель Камінецький, журналісти 1+1 Алла Мазур, Наталія Мосейчук, Ігор Циганик і ведучий Юрій Горбунов. Вони запевняли суд, що давно знають Коломойського і готові поручитися, що він не залишить Україну.