В одному з житлових будинків у Харкові внаслідок пожежі через російський обстріл загинула ціла сім’я - чоловік з дружиною та троє їхніх дітей.

Співробітник Національного музею історії України у Другій світовій війні, який неприйнятно висловився щодо сім'ї, яка загинула в Харкові внаслідок російської атаки, написав заяву про звільнення. Про це повідомляє пресслужба музею.

"Старший науковий співробітник Роман Кабачій здійснив непростий крок, необхідний в умовах, що склалися. Він написав заяву на звільнення за власним бажанням. Національний музей історії України у Другій світовій війні припиняє з ним трудові відносини", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у Харкові під удар російських окупантів потрапила нафтобаза. Під час влучання стався витік палива. Воно спалахнуло, ця вогняна суміш охопила чотири вулиці. Загинули семеро людей.

В одному з житлових будинків загинула ціла сім’я - чоловік з дружиною та троє їхніх дітей.

Після цього Кабачій на своїй сторінці у фейсбуці прокоментував публікацію Офісу генерального прокурора: "Це той момент, коли родина не виїздить, тому що ти там держслужбовець (чи на держзарплаті)". На обурення й заклики до співчуття в коментарях він написав: "Співчуття кому? П'ятьом згорілим комкам?".

Пізніше він видалив дописи й вибачився за них.