Їхня участь у засіданні не була обов'язковою, тож бойкотом такі дії назвати не можна, зазначили в Єврокомісії.

 

Представники Польщі та Угорщини не брали участі у засіданні координаційної платформи з питань експорту і транзиту української агропродукції, яке відбулося 28 вересня. Про це розповів речник Європейської комісії Олоф Гілл, передає Європейська правда.

 

За його словами, під час зустрічі обговорювався план Києва щодо експорту та транзиту агропродукції, а також ліцензування

"Вчорашня зустріч була зосереджена на обговоренні українського плану дій і заходів з контролю визначеної продукції й запобіганню руйнуванню ринку у п`яти країнах-членах ЄС", - сказав речник.

 

Під час зустрічі були представлені пропозиції щодо плану дій, там сподіваються, що він буде реалізований якомога швидше.

 

Речник Єврокомісії повідомив, що Польщі та Угорщини не брали участі в засіданні координаційної платформи. Однак їхня участь у засіданні не була обов'язковою, тож бойкотом такі дії назвати не можна.

 

"Представників Польщі та Угорщини не було на зустрічі. Однак важливо наголосити, що участь не є обов'язковою, оскільки засідання відбуваються досить часто", - зазначив Гілл.