Стрімінговий сервіс опинився в центрі скандалу через фінальну серію шестисерійного серіалу Чоловік у повний зріст.

Netflix піддався жорсткій критиці після того, як глядачі побачили 6 епізод серіалу Чоловік у повний зріст. Про це повідомляє Daily Mail.

Зокрема, їх шокувала сцена в фіналі серії, де голий актор продемонстрував ерегований статевий орган. Скандальній сцені передує епізод з шаленим сексом Раймонда Піпграсса та Марти Крокер. В кімнату вривається Чарлі Крокер та перериває статевий акт.

Спочатку герой Тома Пелфрі прикривається простирадлом, але потім зриває його с себе та демонструє статевий член.

Вважається, що це перший випадок, коли мейнстрімова драма на британському телебаченні порушила табу на "ерегований пеніс" - при цьому не було жодних попередніх попереджень про скандальний епізод. Зазначається, що кадри могли побачити діти.

Правила наглядового органу Ofcom фактично забороняють британським мовникам показувати такі сцени, але Netflix, зі своєю європейською штаб-квартирою в Амстердамі, виходить за рамки Кодексу мовлення регулятора.

Уряд планує прийняти нове законодавство і кодекс, якого повинні дотримуватися всі стримери, що працюють у Великій Британії. За порушення правил стримери можуть бути оштрафовані на суму до 250 000 фунтів стерлінгів або обмежені в правах.

 Скріншот