Зірка Голлівуду стверджує, що позов Бреда Пітта є прикладом його "спроб контролювати і фінансово виснажити її".

Анджеліна Джолі звинуватила свого колишнього чоловіка, 60-річного Бреда Пітта, у "фінансовому спустошенні" через тривалу судову тяганину за виноробню. Про це повідомляє Daily Mail.

Журналісти провели власне розслідування, щоб з'ясувати обґрунтованість таких звинувачень, і дійшли висновку, що за роки після розлучення її статки стрімко зросли. Зокрема, вона збагатилася майже на 100 мільйонів доларів.

Ці гроші надійшли від кредитів, аліментів, подарунків, а також мільйонів, які вона отримала від продажу своєї 50-відсоткової частки в маєтку, що є в центрі суперечки, Шато Міраваль, десять відсотків якого подарував Пітт.

Більша частина цих 100 мільйонів доларів надійшла з рахунку Пітта: наприклад, до 2018 року він витратив понад 1,3 мільйона доларів на аліменти, в тому числі на терапію для своїх дітей, і сплатив сотні тисяч різних рахунків.

За даними джерел, Пітт послідовно оплачував ці витрати протягом останніх семи років, за цей час він, як вважають, витратив близько 10 мільйонів доларів на утримання дітей.

Але найбільше Джолі виграла від продажу своєї частки у виноробні Miraval Winery. Коли Пітт і Джолі купили маєток у 2008 році, він коштував 60 мільйонів доларів, але зараз його ціна, "завдяки зусиллям та інвестиціям Пітта", зросла до 164 мільйонів доларів.

Проте в судових документах сторона Джолі наполягає на іншій версії: "Для Джолі надзвичайно болісно захищатися від цього позову - який є ще одним прикладом безперервних зусиль Пітта контролювати і фінансово виснажувати її - особливо тому, що довести брехню Пітта про причини провалу угоди щодо Miraval можна тільки зробивши саме те, чого Джолі ніколи не хотіла робити: пояснити судді причину провалу цієї угоди, порушивши тим самим угоду про нерозголошення, на якій наполягав Пітт, щоб приховати свою історію фізичного та емоційного насильства над Джолі та їхньою родиною".

Рішення щодо нових претензій Джолі до Пітта незабаром винесе суд, але до остаточного завершення процесу ще далеко.