Вперше не тільки в Україні, а й у світі в Університеті культури започаткували трендовий проєкт — факультет ТikТоk. Презентував його студентам — ідейний натхненник, відомий український тіктокер Михайло Поплавський.

За словами М. Поплавського, майбутнє за соціальними мережами. Молодь повинна бути в тренді і творити свою зіркову дорогу через соцмережі. Факультет ТikТоk — це інноваційно та молодіжно, це новий медіафеномен.
“Моя місія — українізувати Тік-Ток, вести за собою креативну, амбітну та перспективну молодь, яка творитиме новітню історію країни. Українців мають знати у всьому світі. Україні є чим дивувати світ.

Ми розпочинаємо навчати „з нуля“ і по закінченні ви зможете отримати диплом. Університет культури — це бренд, який підкорює світовий інформаційний простір”, — акцентував Михайло Поплавський.