Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) склало адміністративні протоколи щодо конфлікту інтересів двох народних депутатів України - Анатолія Остапенка та Василя Петьовки.

Як повідомляє прес-служба НАЗК, нардепи скористалися депутатськими повноваженнями для вирішення своїх особистих питань під час війни, порушивши Закон України "Про запобігання корупції".

Так, адмінпротокол щодо Остапенка складено через те, що він скористався правом на депутатське звернення для особистих цілей. Він написав голові Житомирської ОВА з проханням надати право пересуватися на особистому транспорті під час комендантської години його синові. Це було його особистим інтересом (ч. 2. ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП)).

 

Анатолий Остапенко

Петьовка отримав адмінпротокол через те, що звернувся до голови Закарпатської ОВ щодо надання права вільного пересування через державний кордон України для його сина, двоюрідного брата та батька дружини сина, що також становило його приватний інтерес (ч. 2. ст. 172-7 КУпАП).

 

Василь Петівка