Позивач зазначав, що в інтерв'ю відповідач стверджував про наявність у нього інформації від СБУ та розвідорганів щодо позивача.

Верховний cуд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду закрив провадження у справі за позовом п'ятого президента України Петра Порошенка, який просив суд визнати протиправною бездіяльність глави держави Володимира Зеленського через неоприлюднення публічної інформації, що становить суспільний інтерес. Про це повідомляє прес-служба суду.

Позивач зазначав, що в інтерв'ю від 24 червня 2021 року, розміщеному в Інтернеті, відповідач стверджував про наявність у нього інформації від Служби безпеки України та розвідорганів щодо позивача, який нібито також діяв у змові з Віктором Медведчуком, підозрюваним у держзраді.

"Позивач просив суд визнати протиправним бездіяльність відповідача з приводу неоприлюднення публічної інформації, що становить суспільний інтерес, про наявність якої він cтверджував у своєму інтерв'ю, та зобов'язати його оприлюднити цю інформацію", - йдеться у повідомленні.

КАС ВС ухвалив рішення про закриття провадження у справі.

Зазначається, що це рішення суду може бути оскаржено.