Зірка стверджує, що через війну в Україні тисячі сімей та дітей в африканських країнах перебувають на межі голоду.

Іспанська актриса Пенелопа Крус потрапила у скандал. Її розкритикували за відео про африканських дітей. Зірка заявила, що вони "страждають від голоду через війну в Україні", але не згадала країну-агресора Росію, яка розв'язала цю війну.

Користувачі Мережі висловили своє обурення через слова артистки в коментарях під її роликами. Вона заявили, що Крус має неоднозначну позицію.

"Я з повагою ставлюся до цієї проблеми, але дітей в Україні вбивають ракетами або вони втрачають батьків, стаючи сиротами щодня. Це набагато серйозніше і руйнівніше", "Світ повинен послабити Росію, щоб росіяни не мали сил воювати і вбивати українських дітей. Українці хочуть миру та покарання для російських убивць. Весь світ страждає через росіян", "А українські діти та мирні громадяни, які щодня гинуть від російських та іранських ракет та дронів? Щоб запобігти голоду та стражданням суданських дітей, світ має зупинити #російський #тероризм і #геноцид українського народу!", "Війна в Україні через агресію Росії. Вони почали цю війну і занурюють весь світ у темряву. Світ має зупинити це", "Ви кажете війна в Україні - діти голодують - через війну в Україні. Правильніше згадувати разом зі словом "через напад Росії на Україну!" ... тому що ми воюємо щодня, але мало хто каже, хто є причиною війни в Україні", - заявили фанати.

Варто зазначити, що у березні в рамках Міжнародного кінофестивалю у Санта-Барбарі Крус підтримала Україну.