Президент Володимир Зеленський запросив Джоржа Буша відвідати Україну у будь-який зручний для нього час.

Колишній президент США Джордж Буш назвав президента України Володимира Зеленського "Вінстоном Черчіллем нашого часу". Про це він написав у Instagram після розмови із Зеленським.

"Я мав честь поговорити кілька хвилин із президентом Зеленським – Вінстоном Черчіллем нашого часу – сьогодні вранці. Я подякував президентові за його лідерство, його приклад і його відданість свободі, і я привітав мужність українського народу. Президент Зеленський запевнив мене, що вони не похитнуться в боротьбі проти путінського варварства та бандитизму. Американці надихаються їх силою духу та стійкістю. Ми продовжимо підтримувати українців, які захищають свою свободу", - зазначив Буш.

Як повідомляє Офіс Президента, Володимир Зеленський запросив Буша відвідати Україну у зручний для нього час.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський провів зустріч у режимі відеоконференції із 43-м президентом США Джорджем Бушем.

Напередодні президент США Джо Байден закликав збільшити військові потужності для України. Про це він сказав на заводі з виробництва ПТРК Javelin у штаті Алабама. США вже поставили в Україну, приблизно, 5500 штук цих ракет, тоді як за 20 років завод виробив їх лише близько 50 тисяч.

Поделиться в соц. сетях: