Пошук

Польські фермери продовжили блокаду кордону до кінця квітня

Elena

Аграрії спершу планували завершити протести до 10 березня, але тепер вони хочуть їх продовжити до кінця квітня.

Польські фермери планують продовжують протести на кордоні з Україною до 30 квітня. Про це свідчить відповідний документ у вівторок, 5 березня.

Раніше вони планували закінчити блокування пунктів пропуску на кордоні з Україною 10 березня.

У документі мовиться про те, що протест запланований на 10 березня о 14:30 і триватиме до 14:30 30 квітня.

"Збори відбудуться на перетині національної дороги № 17 і провінційної дороги № 867 перед прикордонним переходом у Гребенні... В зборах візьмуть участь 100 осіб", - ідеться в повідомленні.

Мова про заплановані заходи на контрольно-прикордонному пункті Гребенне - Рава Руська.

"Мета громадських зборів - ліквідація Зеленої угоди, що обмежує надходження агропродовольчої продукції з-поза меж Європейського союзу, зокрема з України", - йдеться в повідомленні.

Основна стрічка новин

Банер: sidebar_bottom (поки не налаштовано)