В історії пошуку браузера жінки правоохоронці виявили, що матір вбитої дитини гуглила інформацію про те, як прибрати трупний сморід, та який цемент обрати.

У Кривому Розі правоохоронці знайшли мертвою 10-річну Дарину Шевченко, яка зникла ще 20 червня. Тіло дівчинки виявили на дачі батьків. У вбивстві підозрюють її мати, повідомляє у суботу, 22 червня, Telegram-канал Свої Кривий Ріг.

"За однією з версій, матір вбила дівчинку та повідомила про її зникнення до поліції. Сьогодні під час чергового допиту вона у всьому зізналася", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після заяви матері про зникнення дитини співробітники 4-го відділення поліції (Саксаганський) та Криворізького районного управління поліції цілодобово розшукували дівчинку. Проте "їхні сумніви в щирості слів жінки підтвердив поліграф, а згодом матір зізналася у всьому сама".

"Матір вбила доньку за тиждень до того, як повідомила до поліції про її зникнення. У доньки з матір’ю були конфліктні стосунки. Після спроби самогубства, Дарина лікувалася у ПНД. На початку червня дівчинку виписали, до вбивства лишався тиждень. Про злочин жінка зізналася лише після проходження поліграфа. За її словами, під час нападу агресії вона штовхнула доньку, та впала і вдарилася скронею", – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці перевірили пошукову історію браузера жінки, і виявили, що матір вбитої дитини гуглила інформацію про те, "як прибрати трупний сморід, який цемент обрати". У ЗМІ додали, що тіло дитини виявили в погребі, під шаром бетону. На місці працюють правоохоронці.

Зазначається, що у жінки є ще двоє дітей. Вони зараз у бабусі.

Наразі офіційної інформації від Національної поліції щодо цієї справи наразі немає.