В акваторію могло потрапити від 60 до 90 тонн бензину. Нафтова пляма вже пройшла низку населених пунктів.

На річці Лена в Іркутській області РФ зіткнулися два танкери. У Кіренському районі введений режим надзвичайної ситуації, повідомив 13 червня губернатор Іркутської області Ігор Кобзєв.

Він зазначив, що катастрофа сталася ввечері 12 червня в районі селища Олексіївськ. Зіткнулися танкер ТР-901, який стояв в порту на ремонті, та танкер ТР-900 Єрофей Хабаров, який перевозив 832 тонни бензину.

Внаслідок зіткнення було пошкоджено одну з ємностей, в якій знаходилося 138 тонн палива, воно почало виливатися в річку.

За даними глави регіону, в акваторію Лени могло потрапити від 60 до 90 тонн бензину АІ-92. На цей час нафтова пляма пройшла низку населених пунктів. 

На місці зіткнення танкерів працюють прокурори та слідчі, вони оглядають судна та допитують екіпаж. Відкрито кримінальну справу.

За даними ЗМІ, інцидент відбувся під час швартування Єрофея Хабарова. Перед аварією екіпаж зрозумів ситуацію, але не зміг змінити курс.

У Східно-Сибірській транспортній прокуратурі повідомили, що танкером ТР-900 керував помічник капітана. Медичний огляд показав, що капітан був нетверезий.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика!