Пропагандою займалися двоє учителів фізичної культури та викладач іноземної мови одного з професійних ліцеїв Житомира.

Правоохоронці викрили у Житомирі трьох вчителів професійного ліцею, які поширювали кремлівську пропаганду. Про це напередодні повідомило регіональне управління СБУ.

"Слідчі та оперативники спецслужби зібрали беззаперечні докази поширення трьома викладачами навчального закладу в обласному центрі прокремлівських наративів. Фігурантами виявились двоє учителів фізичної культури та викладач іноземної мови одного з професійних ліцеїв Житомира", – йдеться у повідомленні.

Так, 35-річний викладач категорично заперечував воєнні злочини і звірства росіян під час тимчасової окупації Київщини. Він переконував у так званій постановочності звільнення українськими захисниками окупованих територій. Він також називав несправедливими санкції проти РФ.

Серед фігурантів справи і 57-річний викладач, уродженець Росії. Він звинувачував українських захисників у порушенні правил ведення війни і вчиненні воєнних злочинів. Він також заперечував, що ліцей у центрі Житомира зруйнувала російська ракета.

Аналогічну точку зору насаджував оточуючим і 47-річний викладач іноземної мови. Також він привселюдно перекладав відповідальність та вину за знищення цивільної інфраструктури України на ЗСУ.

Слідчі СБУ повідомили фігурантам про підозру у виправдовуванні та запереченні збройної агресії РФ проти України (ст.436-2 КК України).