Литва залишається серед найбільших прихильників України у світі за часткою ВВП та постійно надає допомогу, як військову так і гуманітарну.

Уряд Литви виділить 400 тисяч євро на встановлення в українських школах металодетекторів. Про це у неділю, 14 квітня, повідомило МВС України.

 

Вказується, що у Львові міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко зустрівся з міністрами внутрішніх справ країн Балтії, щоб обговорити питання безпеки України на тлі посилення атак Росії на цивільну та критичну інфраструктуру.

 

Під час зустрічі міністерка внутрішніх справ Литви Агне Білотайте повідомила, що її країна готова надати 400 тисяч євро на закупівлю металодетекторів для навчальних закладів в Україні, а також на реабілітацію українських військових.

 

"Це чудова можливість побачити на власні очі все, що відбувається у вашій країні, включно зі злочинами російської армії у ваших колись мирних містах і селах. Будьте впевнені, що ми підтримуємо вас і стоїмо на вашому боці у час, коли ви боретеся за наші спільні цінності", - заявила Білотайте.