Уряд запровадив програму безкоштовного навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю здобутою внаслідок війни. Про це йдеться в заяві Міністерства економіки, опублікованій на сайті уряду, передає УНН.

“В умовах повномасштабної війни одним із найважливіших завдань держави є захист учасників бойових дій та осіб з інвалідністю, яку було отримано внаслідок війни. Крім надання соціальних гарантій цим категоріям українців, ми маємо максимально сприяти їхній адаптації та переходу від військової кар’єри до цивільного життя. Тому прийняте Урядом рішення спрямоване на підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, а також сприятиме подальшому працевлаштуванню саме ветеранів та осіб з інвалідністю, яку вони отримали під час війни”, — пояснила доцільність програми заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Кабінет Міністрів України затвердив рішення щодо нової навчальної програми на засіданні уряду 15 вересня 2023 року.

Згідно з ухваленого документа, учасники бойових дій та особи з інвалідністю здобутою внаслідок війни зможуть проходити, як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку, або підвищити професійну кваліфікацію коштом держави.