Вночі внаслідок російського обстрілу отримала значні пошкодження і припинила роботу одна з теплоелектростанцій у Дніпропетровській області.

У Дніпрі після атаки російських ударних дронів вирішили закрити школи та евакуювати лікарню. Про це повідомив мер міста Борис Філатов у Telegram у вівторок, 13 лютого.

"Через нічний обстріл ми евакуюємо одну з лікарень, зливаємо систему опалення та вивозимо чималу кількість паліативних хворих. Також зачиняємо школи", – написав він.

Таке рішення Філатов пояснив тим, що за прогнозами найближчим часом очікується похолодання, а втримати систему не вийде.

Тим часом Міненерго підтвердило, що вночі внаслідок ворожого обстрілу отримала значні пошкодження і припинила роботу одна з теплоелектростанцій у Дніпропетровській області.

"Внаслідок обстрілу сталася масштабна пожежа, яку силами ДСНС вдалося загасити лише за кілька годин. Після огляду виявлено суттєве пошкодження обладнання. Енергоблоки відключилися, станція розвантажилася та припинила виробництво електроенергії", – йдеться у повідомленні.

Крім того, через короткострокове відключення лінії електропередачі були перебої з електропостачанням для споживачів у Дніпрі. Наразі усі вони заживлені. Триває ліквідація наслідків пожежі та уточнення масштабів пошкоджень.