Глава держави вдруге поспіль отримав відмову від Американської кіноакадемії виступити з промовою на церемонії нагородження.

 

Президент України Володимир Зеленський отримав відмову у можливості виступити з промовою на церемонії вручення кінопремії Оскар. Про це повідомляє Variety.

 

"Другий рік поспіль Академія зневажливо відгукується про Зеленського, який сподівався слідом за своїм виступом на Берлінському кінофестивалі (дистанційно) минулого місяця отримати віртуальне місце у недільній телепередачі Оскар на каналі ABC", - пише видання.

 

Причина відмови – невідома. Водночас, журналісти з посиланням на свої джерела стверджують, що причиною для минулорічної відмови було нібито те, що війна в Україні демонструє інтереси білих людей.

 

"Минулого року продюсер Оскара Вілл Пекер відмовився від виступу Зеленського. Джерела кажуть, що Пакер висловив стурбованість тим, що Голлівуд приділяє увагу Україні тільки тому, що постраждалі від конфлікту - білі. За його словами, Голлівуд, навпаки, ігнорує війни по всьому світу, які торкаються кольорових людей", - зазначили у ЗМІ.