Загальна вартість активів в управлінні фондів, керівники яких брали участь у зустрічі, перевищує 30 трлн доларів.

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до США провів зустріч із найвпливовішими американськими підприємцями і керівниками найбільших фондів. Про це повідомила пресслужба глави держави у п’ятницю, 22 вересня.

Вказано, що зустріч була організована за сприяння найбільшого інвестиційного банку у світі JP Morgan. А загальна вартість активів в управлінні фондів, керівники яких брали участь у заході, перевищує 30 трлн доларів.

У зустрічі взяли участь засновник компанії Bloomberg LP Майкл Блумберг, голова фонду Pershing Square Capital Білл Акман, голова фонду Starwood Capital Баррі Стернліхт, засновник фонду Citadel LLC Кен Гріффін, президент інвестиційної компанії Blackstone Джонатан Грей, заступник голови компанії BlackRock Філіпп Хільдебранд, голова благодійної організації Schmidt Futures Ерік Шмідт, голова компанії Kraft Group Роберт Крафт й інші.

Вказано, що обговорювались перспективи залучення найбільшого американського бізнесу до відбудови України та реалізації інвестиційних проєктів.

Американські підприємці та фінансисти підтвердили готовність здійснювати масштабні інвестиції в Україну одразу після завершення війни й отримання гарантій безпеки, – йдеться у повідомленні.

Також Зеленский провів окрему зустріч з головою найбільшої компанії з управління активами у світі BlackRock Ларрі Фінком.