Президент подякував Болгарії за підтримку наших зусиль у Чорному морі та в Дунайському регіоні щодо розширення торговельних потоків і відновлення нормального судноплавства.

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Болгарії Ніколаєм Денковим. Про це Зеленський повідомив у соцмережах у понеділок, 26 лютого.

"Сьогодні ми провели з прем’єр-міністром Болгарії Ніколаєм Денковим, як і завжди, продуктивні та цілком конкретні перемовини. Дякую Болгарії за підтримку наших зусиль у Чорному морі та в Дунайському регіоні щодо розширення торговельних потоків і відновлення нормального судноплавства. Це надзвичайно важливо, що нам вдається навіть у такий непростий час попри всі складнощі забезпечувати нормальні економічні відносини", - зазначив Зеленський.

Президент наголосив також на важливості підтримки з боку Болгарії руху України у європейську та євроатлантичну спільноти.

І ще один важливий пункт нашої уваги - Формула миру, її повна та справедлива реалізація. Цього року ми готуємо перший саміт - Глобальний саміт миру, і я буду вдячний за активну роль Болгарії в цьому саміті та підтримку на рівні прем’єр-міністра наших пропозицій, - додав Зеленський.