Зеленський подякував усім, хто підтримує Україну в захисті від російського терору, і наголосив, що Росія має відповісти за всі воєнні злочини в Україні.

Президент України Володимир Зеленський відреагував на трагедію в Харкові, яка сталася внаслідок російського обстрілу в ніч з 9 на 10 лютого.

"Реальність завжди говорить більше, ніж будь-які слова. Минулої ночі через пожежу після удару "шахедів" у Харкові загинула ціла сімʼя: батьки та троє дітей. Найстаршому сину, Олексію, 7 років, середньому, Михайлу, 4 роки, найменший - Павло, йому було 7 місяців. Діти, які ще не встигли побачити життя й були вбиті через російське божевілля. Загинула і ще одна сімʼя: чоловік та дружина. Мої співчуття всім рідним та близьким!" - написав Зеленський у соцмережах.

Президент повідомив, що рятувальна операція в Харкові триває.

"Вдалося врятувати чотирьох людей, і серед них одна дитина. Десятки людей евакуйовані. Усі потрібні служби залучені, і кожному, хто постраждав, буде надана необхідна допомога", - йдеться у повідомленні.

Зеленський подякував усім, хто підтримує Україну в захисті від російського терору, і наголосив, що Росія має відповісти за всі воєнні злочини в Україні.

"Кожен прояв підтримки критично важливий. І так само важливо розуміти, що терор не може залишатися безкарним. Терор не може залишатися без справедливої відповіді. Терористи повинні програти цю війну, яку вони розпочали. Росія повинна відповісти за кожне зруйноване і знищене нею життя. Тільки так безпека для всіх знов стане частиною реальності", - додав президент.