У Білому домі відбудеться зустріч української делегації на чолі з Володимиром Зеленським з вищим державним керівництвом США.

Український президент Володимир Зеленський прибув до США з офіційним візитом на запрошення американського лідера Джо Байдена. Про це повідомив Укрінформ у середу, 21 грудня.

"Згідно з програмою, сьогодні запланована зустріч у Білому домі української делегації на чолі із Зеленським з вищим державним керівництвом Сполучених Штатів. Очікується обговорення нинішньої ситуації в Україні, а також продовження всебічної двосторонньої взаємодії в умовах протистояння агресії РФ", – йдеться у повідомленні.

Пізніше у середу Зеленський виступить з промовою у Конгресі США на спільному засіданні обох палат, які також прагнуть продемонструвати "рішучу двопартійну підтримку України".

Окрім того, заплановано кілька двосторонніх зустрічей президента України в американській столиці.

Зеленський вдруге перебуває у США з офіційним візитом. Вперше він відвідав цю країну наприкінці серпня – на початку вересня 2021 року.

Раніше в середу стало відомо, що український лідер відвідає США 21 грудня. Цьогорічний візит – перша закордонна поїздка Зеленського з початку повномасштабного вторгнення Росії до України.