Служба безпеки України повідосила, що на Львівщині арештовано нові земельні ділянки дружини Медведчука Оксани Марченко, пише УНН.

"За матеріалами Служби безпеки суд наклав арешт на ще дві земельні ділянки з об’єктами нерухомості, які незаконно перебували у власності Оксани Марченко. Загальна вартість арештованого майна становить майже 17,5 млн грн", - ідеться у повідомленні СБУ.

Ці наділи розташовані в одному з престижних туристичних районів Львівської області. "Саме там дружина Медведчука організувала нелегальне будівництво готельного комплексу", - зазначили у спецслужбі.

"Встановлено, що відповідні земельні площі Марченко одержала внаслідок незаконної оборудки з нерухомим майном", - вказали у СБУ.

У спецслужбі підозрюють у причетності до протиправної діяльності колишнього керівника районного відділу земельних ресурсів. "Протягом 2004-2010 років він вносив недостовірні відомості до звітної документації для видачі державних актів щодо права власності на землю на користь Марченко", - повідомили у СБУ.

Наразі посадовцю вже повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем); ч. 2 ст. 366 (службове підроблення).

Матеріали справи скеровано до суду.

У серпні минулого року на Львівщині СБУ ініціювала арешт трьох земельних ділянок, якими, як вказано, незаконно володіла Марченко.