Віцепрезидент США вважає, що під час масових звільнень федеральних службовців керівник DOGE припустився низки помилок.

Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що Ілон Маск в якості керівника Департаменту ефективності державного управління (DOGE) припустився низки помилок. Про це Венс сказав в інтерв’ю NBC News у п’ятницю, 14 березня.

Зокрема Венс визнав помилки Маска під час масових звільнень федеральних службовців, і підкреслив, що він вірить, що в уряді працює "багато хороших людей".

"Сам Ілон Маск сказав, що іноді ти щось робиш, робиш помилку, а потім виправляєш її. Я приймаю помилки... Я також вважаю, що потрібно швидко виправляти ці помилки. Але я прекрасно розумію, що в уряді працює багато хороших людей - людей, які виконують свою роботу дуже добре. І ми хочемо зберегти якомога більше того, що працює в уряді, усуваючи при цьому те, що не працює", - сказав Венс.

Це один із перших випадків, коли високопоставлений чиновник Білого дому визнав, що команда Маска DOGE припустилася низки помилок.

Видання нагадує, що звільнення тисяч державних службовців було центральною темою роботи Маска протягом перших семи тижнів другої адміністрації Трампа в Білому домі, а скорочення призвели до судових позовів і протидії суддів . Маск широко охарактеризував федеральних працівників як "шахраїв", яким не можна довіряти виконання своєї роботи.