Штати обіцяють найближчими днями новий нищівний пакет санкцій. Деякі з них будуть спрямовані проти осіб, відповідальних за смерть Навального.

Сполучені Штати запровадять сотні санкцій проти Росії в новому пакеті, який буде оголошений до другої річниці повномасштабного вторгнення в Україну. Про це заявила  заступниця держсекретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд, передає Reuters.

Нуланд наголосила, що деякі з санкцій будуть спрямовані проти осіб, відповідальних за смерть російського опозиціонера Олексія Навального, але більшість з них вдарить по військовій машині президента РФ володимира путіна і зачинить прогалини в існуючих санкційних режимах.

Президент Джо Байден, не розкриваючи деталей, у вівторок заявив, що Вашингтон оголосить великий пакет санкцій проти Росії в п'ятницю.

"Ми готуємо нищівний новий пакет санкцій, сотні і сотні санкцій протягом наступних кількох днів ... і деякі з них будуть спрямовані проти людей, безпосередньо причетних до смерті Навального", - сказала Нуланд у своєму виступі в аналітичному центрі "Центр стратегічних і міжнародних досліджень" у Вашингтоні.

За її словами, переважна більшість з них спрямована на подальше послаблення путіна, щоб закрити прогалини в режимі санкцій, які він зміг обійти.

При цьому Нуланд спрогнозувала подальше збільшення санкцій.