Представники влади трьох регіонів поспішили запевнити про нібито відбиття атаки українських БпЛА.

Вибухи лунали у Смоленській та Брянській областях РФ у ніч проти 23 червня. В Липецькій - оголошували тривогу через загрозу ударів БПЛА. Про це заявили у своїх Telegram-каналах губернатори цих трьох регіонів відповідно: Василь Анохін, Олександр Богомаз та Ігор Артамонов.

Представники правлячого режиму Росії поспішили запевнити про нібито відбиття атаки українських дронів.

За словами смоленського губернатора, безпілотники фіксували над Смоленськом та Ярцевим, й по них велася бойова робота сил ППО близько третьої години ночі за місцевим часом.

Влада Брянської області запевняє, що "масованої атаки" зазнали кілька муніципальних районів у регіоні, але всі цілі нібито були збиті та перехоплені.

"Протягом години знищено дванадцять безпілотних літальних апаратів літакового типу. Два БПЛА - над Трубчевським районом, вісім безпілотників збиті над територією Брасівського району, два знищені над Почепським районом. Постраждалих та руйнувань немає", - писав Богомаз.

Згодом він додав, що нібито ще дев'ять безпілотників літакового типу також було знищено силами ППО. Близько третьої ночі російський чиновник заявив, що ще два дрони також були збиті на території Суражського району.

У Липецькій області цієї ночі оголошували повітряну тривогу саме через загрозу атаки безпілотників. Місцевий губернатор в Telegram написав про відбій щодо загрози лише близько 06:20.