Спікер Палати представників Майк Джонсон заявив, що цього тижня конгресмени спробують ухвалити проєкт з додатковою допомогою для Ізраїлю.

Конгресмен-республіканець Майк Тернер очікує, що цього тижня Палата представників проголосує за проєкт, який передбачає військову допомогу Україні та Ізраїлю.

На запитання ведучої в ефірі телеканалу NBC News, чи очікує він голосування за проєкт цього тижня Тернер відповів ствердно.

"І я очікую, що він буде прийнятий…Всі розуміють, що це критичний момент, коли Росія починає завойовувати позиції, Україна починає втрачати здатність захищати себе. Сполучені Штати повинні зробити крок вперед і надати Україні зброю, якої вони потребують, і я думаю, що ми побачимо переважну підтримку цього питання в Палаті представників на цьому тижні", – зазначив він.

Своєю чергою спікер Палати представників Майк Джонсон заявив, що цього тижня конгресмени спробують ухвалити проєкт з додатковою допомогою для Ізраїлю.

"Республіканці в Палаті представників і Республіканська партія розуміють необхідність підтримки Ізраїлю. Ми спробуємо ще раз на цьому тижні, і деталі цього пакета вже зараз узгоджуються. Ми розглядаємо варіанти і всі ці додаткові питання", – наводить слова Джонсона CNN.

Він не уточнив, чи буде це вже схвалений Сенатом проєкт, який передбачає допомогу в тому числі і Україні, і Ізраїлю, чи якийсь новий проєкт.

Водночас лідер демократичної більшості в Сенаті Чак Шумер заявив, що Палата представників має прийняти пакет допомоги з національної безпеки, який включає фінансування Ізраїлю і України.

"З огляду на останні події, стає ще більш очевидним, що найкращий спосіб допомогти Ізраїлю – це швидке прийняття Палатою представників двопартійного доповнення до закону про національну безпеку, прийнятого Сенатом, наступного тижня", – сказав він.