Сторони планують обговорити питання взаємодії між законодавчими органами двох країн та окреслити плани майбутніх контактів.

До Північної Кореї з п’ятиденним візитом прибула делегація Ради федерації Росії. Про це повідомляє Yonhap.

За даними північнокорейського державного інформагентства KCNA, очолює делегацію депутат Ради федерації і член комітету з міжнародних справ 80-річний Григорій Рапота.

У повідомленні посольства Росії в КНДР зазначається, що делегація перебуватиме у Пхеньяні до п’ятниці. За цей час сторони планують обговорити питання взаємодії між законодавчими органами двох країн та окреслити плани майбутніх контактів.

Як пише Yonhap, візит делегації радфеду РФ відбувається в той момент, коли Північна Корея і Росія активно розширюють співпрацю в низці сфер після рідкісного саміту між їхніми лідерами у вересні минулого року.

Так, минулої суботи північнокорейська делегація з прикордонного міста Расон повернулася додому після тижневої поїздки на російський Далекий Схід, під час якої губернатор сусіднього з КНДР Приморського краю РФ Олег Кожемяко заявив про плани відновити рух пасажирських потягів між Владивостоком і Північною Кореєю, зупинений через пандемію COVID-19.