Пхеньян звинуватив США та їх союзників у "провокаційній військовій діяльності" поблизу Північної Кореї.


Сестра лідера Північної Кореї Кім Чен Ина і високопосадовиця Центрального комітету правлячої Трудової партії КНДР Кім Йо Чжон виключила можливість діалогу зі США на тлі напруженості через запуск Пхеньяном супутника. Про це повідомляє KCNA.

 

"Суверенітет незалежної держави ніколи не може бути пунктом порядку денного переговорів, тому КНДР ніколи не сидітиме віч-на-віч зі Сполученими Штатами з цією метою", - йдеться в її заяві.

 

Так Кім Йо Чжон прокоментувала заяву посла США в ООН Лінди Томас-Грінфілд про те, що Вашингтон продовжує закликати Пхеньян до діалогу без попередніх умов і що Північна Корея може сама обрати час і тему переговорів.

 

Високопосадовиця КНДР звинуватила США та їх союзників у "провокаційній військовій діяльності" поблизу Північної Кореї та "порушенні миру і стабільності на Корейському півострові" й заявила, що її країна продовжить посилювати свої військові можливості.

 

"КНДР продовжуватиме докладати зусиль для розвитку всього, що належить до її суверенних прав, і продовжуватиме користуватись суверенними правами, якими користуються всі держави-члени ООН", - наголосила вона.