Разом зі стабілізацією ситуації на сході та збільшенням війська Україна цього року матиме дві важливі зміни у своїй зовнішній позиції.

Стабілізація ситуації на сході, мобілізація, удар по росіянах і рух до Європейського Союзу та НАТО є реалістичним шляхом до перемоги України. Про це під час брифінгу у Києві у понеділок, 22 квітня, заявив помічник держсекретаря США у справах Європи та Євразії Джеймс О'Браєн, передає Укрінформ.

Так, представник Держдепу зазначив, що Україні зараз варто стабілізувати ситуацію на сході, що вимагає артилерії та інших озброєнь, а також укріплень. Їй потрібно переконатися, що є люди для продовження боротьби, а також дестабілізувати російські вогневі позиції.

"Це найважливіші елементи. Поки це відбувається, цього року Україна матиме дві важливі зміни у своїй глобальній позиції: це буде початок переговорів з Європейським Союзом про вступ і НАТО встановить те, що ми назвемо мостом, щось на кшталт чіткого шляху до членства у НАТО", – підкреслив ОʼБраєн.

Помічник держсекретаря зауважив, що тоді Україна у змозі виграти незалежно від того, що володимир путін вирішить зробити.

"Я думаю, що це шлях вперед. Однак я не буду визначати наперед, що мій бос і міністр оборони вирішать щодо остаточної стратегії. Але це те, як я про це говорив, і я думаю, що це дуже реалістичний шлях до української перемоги", - сказав ОʼБраєн.