Кінозірка Анук Еме, яка прославилася завдяки головній ролі у культовому фільмі 1960-х років Чоловік і жінка, померла у віці 92 років.

Легенда французького кіно Анук Еме померла у віці 92 років. Сумну новину повідомила її дочка в Instagram.

За її словами, зірка померла 18 червня у своєму будинку в оточенні рідних. Однак причину смерті вона не назвала. Можливо, це сталося через природні причини.

"З моєю донькою Галаад і моєю онукою Мілою ми з великим сумом повідомляємо про смерть моєї матері Анук Еме. Я була поруч із нею, коли вона померла сьогодні вранці у своєму домі в Парижі", - написала вона.

Варто нагадати, що Анук Еме знялася в десятках фільмів за свою 70-річну акторську кар'єру. Найбільшу популярність їй принесли ролі у фільмах Солодке життя (1960) і Вісім з половиною (1963) та Чоловік і жінка (1965). За роль в останньому актриса отримала Золоту пальмову гілку і номінацію на Оскар. Її останній фільм вийшов у 2012 році.

Анук Еме була одружена чотири рази. З першим чоловіком Едуардом Циммерманном прожила лише рік. Вдруге вийшла заміж за греко-французького актора Нікоса Папатакіса, у шлюбі народила дочку Мануелу. Третім чоловіком зірки став французький актор та композитор П'єр Бару. Вчетверте актриса одружилася з англійським актором Альбертом Фінні. Пара розлучилася в 1978 році.