Українська пара провела розкішний відпочинок на острові Тенерифе на норвезькі виплати для біженців.

Сім’я громадян України, чоловік та дружина, злітали на відпочинок на канарський острів Тенерифе за гроші, які їм виділяє уряд Норвегії, як біженцям. Про це українці самі похизувалися в Tik-Tok.

Відео з їхнім відпочинком викликало хвилю обурення серед користувачів.

 

 

Пізніше українка пояснила, що багато наших громадян в Норвегії на соціальні виплати купують автомобілі або нелегально їх конвертують в євро і відкладають. А вона з чоловіком начебто робить благородніше, подорожуючи в різні країни декілька разів на рік.

Окрім цього жінка стверджує, що такий великий розмір виплат встановив уряд Норвегії, бо вони з чоловіком отримують ще зарплатню по спеціальній програмі.

"Коли ви відійдете від тих Совєтів, що потрібно страждати. Що твоя життєва місія – це страждати. Чому не можна жити далі?... Тут людей тримають за людей, а не худобу. Я розумію, що ми в Україні звикли вважати себе худобою. А тут полетіти на відпочинок елементарна справа", – сказала в своє виправдання українка.

 

 

Водночас в соцмережах один з переселенців, що зараз також знаходиться в Норвегії, повідомив, що вже написав відповідну заяву в місцеве управління імміграції про українку та її чоловіка, які на виплати для біженців злітали на Канари. Норвежці пообіцяли розібратися.