Днем раніше зі схожою заявою виступила прес-секретар Білого дому Карін Жан-П'єр, яка зазначила, що "в Росії небезпечно для американців".

Усі американці - навіть журналісти - мають покинути Росію. З таким закликом у п'ятницю, 31 березня, звернувся до громадян країни представник Ради національної безпеки США Джон Кірбі, пише CNN.

"Зараз не час американцям перебувати в Росії. Якщо ви в Росії - будь то у справах, на відпочинку, будь-яка мета поїздки - вам потрібно виїхати негайно. Росія - не найкраще місце для вас, навіть якщо ви працюючий журналіст. Росія зараз є ворожим середовищем для американських громадян. І, якщо ви там, настав час їхати", - сказав Кірбі.

Раніше зі схожою заявою виступила прес-секретар Білого дому Карін Жан-П'єр, яка зазначила, що "у Росії небезпечно для американців".

Зазначимо, газета The Wall Street Journal вимагає вислати зі США всіх російських журналістів, а також російського посла. Причиною стало затримання американського журналіста біля Росії. Того звинувачують у шпигунстві, але його колеги вважають, що це спланована акція ФСБ.