путін продовжує намагатися зламати дух українського народу та занурити його у темряву, вважають у Вашингтоні.

Україні потрібно більше засобів протиповітряної оборони та засобів перехоплення для захисту від російських ракет. Про це у четвер, 11 квітня, заявила Речниця Білого дому Карін Жан-Пʼєр коментуючи останній масований удар російських військ по енергетиці України ід час брифінгу.

"Вночі Росія здійснила ще одну велику серію повітряних атак на енергетичну мережу України, оскільки володимир путін продовжує намагатися зламати дух українського народу та занурити його в темряву. Росія завдала ударів по найбільшій електростанції Київської області, а також обʼєктах енергетики у ще пʼяти областях України. Як заявляв президент Зеленський останніми днями, Україні потрібно більше засобів протиповітряної оборони та засобів перехоплення, щоб захистити своїх людей та критичну інфраструктуру від російських ракет і безпілотників, які постачає Іран", - сказала вона.

Речниця Білого дому закликала Палату представників Конгресу США вжити негайних заходів для ухвалення двопартійного законопроекту про національну безпеку, аби Штати могли надіслати Україні більше систем ППО. 

"Нам потрібно, щоб спікер Майк Джонсон виніс цей проект на розгляд, тому що ми знаємо, що ми, очевидно, отримаємо переважну підтримку від республіканців і демократів. Тому нам потрібно побачити на голосуванні законопроект, який вже ухвалили переважною більшістю в Сенаті. Атаки по Україні за останню добу - це ще одне жахливе нагадування про те, що потреба України критична", - наголосиала Карін Жан-Пʼєр.